Kde nakupovat barové věcičky? Potřetí

APS Supply Copyrights

V minulosti Barblog přinášel informace o tom, kde nakupovat nejrůznější ušlechtilé nápoje. Nyní dozrál čas na článek, kde nakupovat zajímavé a účelné barové hračky. Read the rest of this entry »

Kde nakupovat barové věcičky? Podruhé

Po “krátké” odmlce se hlásí Barblog ke slovu. I když by se možná hodilo s příchodem nového roku napsat něco o bublinkách (rozumějte Champagne atd..), stala se jistá událost, jenž si místo bublinek vyžádala pokračování jedné z otevřených rubrik a to – Kde nakupovat barové vecičky? Každopádně VŠEM čtenářům Barblogu (tedy jestli vůbec nějaké má, jelikož kdo se má v tomhle virtuálním světě vyznat :), přeje Barblog ÚSPĚŠNÝ ROK 2012 A HLAVNĚ TO ZDRAVÍ a na to NA ZDRAVÍ! :)

V tomto případě možná lépe řečeno ne věcičky, ale hračičky a ne jen tak ledajaké. Hračkářství pro barmany, tak totiž nazývají majitelé distribuční společnosti UPB jejich nový počin, konkrétně obchod s dovětkem „obchod bájnou kořalkou“.
Read the rest of this entry »

Kde nakupovat barové věcičky? Poprvé

Po menším rozboru názorů čtenářů, si tímto Barblog dovoluje založit novou praktickou rubriku – Kde nakupovat barové věcičky? Smyslem je především představit vám milovníkům všeho barového, místa kde seženete velmi zajímavé věci pro vaše bary nebo domácí pokusy a ochutnávky. Read the rest of this entry »