Recenze knihy – The Flavour Thesaurus

Flavor

Recenze knih o koktejlech a všeho okolo nich. To je nová rubrika Barblogu. Inspirace není nikdy dost, dnes na téma chutě. Read the rest of this entry »

Kniha o molekulární gastronomii je venku

Kniha_Molekularka

Molekulární gastronomie se stává v poslední době fenoménem a Barblog vám přináší unikátní publikaci, která vám pomůže nahlédnout nejen pod pokličku této tajuplné alchymie! Read the rest of this entry »

Barová bible Saši Mikšovice za super cenu.

poster4

Barblog přichází se speciální nabídkou knihy s názvem Bar mixologie, historie, management od uznávaného odborníka Alexandra Mikšovice, jenž soustředil do této vědomostmi nabyté knihy výsledky mnohaletého studia oboru i své praxe za barovým pultem. Jedná se o barovou bibli, která patří na našem trhu barových knih v českém jazyce z profesního hlediska bezpochyby k těm zatím nezdařilejším.

Kniha je rozdělena do tří hlavních částí: mixologické (pokrývá otázky techniky a technologie oboru včetně historického úvodu), zbožíznalecké (zabývá se detailně hlavními bázemi míšených nápojů ) a manažerské (v níž jde o řízení baru). Na své si zde přijde i milovník lahodných koktejlů, který si může jeden takový drink připravit dle zde prezentovaných receptur sám doma. V případě zájmu o tuto knihu pište na info@barblog.cz. Barblog vám následně zprostředkuje nákup této knihy za svkělou cenu 299 Kč. Tato kniha by neměla chybět v knihovničce jak profesiónálního barmana/ky, tak koktejlového nadšence. :)

Zde je okdaz na náhled obsahu knihy. Read the rest of this entry »