Párování Prémiových Rumů S Doutníky

havana-club-iconica-a-jeji-parovani-s-doutniky

Pan Asbel Morales, Maestro Ronero neboli mistr výroby ikonických rumů značky Havana Club navštívil Prahu, aby v rámci jedinečného setkání v kubánském baru La Casa de la Havana vieja představil nejenom prestižní rumy z kolekce Havana Club Icónica, ale také jejich snoubení s doutníky, které stejně jako rum neodmyslitelně patří ke kubánské kultuře.

Tak jako nejlepší doutníky světa pocházejí z Kuby, také kubánský rum je národní ikonou s dlouhou tradicí výroby. Propojení značky Havana Club, předního výrobce prémiových rumů, spolu se slavnými kubánskými doutníky ztělesňuje výjimečnost tamní řemeslné dovednosti a zručnosti. Snoubení jejich chutí a výrazného aroma představuje opravdovou chuť Kuby a je skutečným zážitkem pro každého znalce.

asbel-morales-maestro-ronero-havana-club

Tabákové listy pro výrobu doutníků mají různé vlastnosti a jsou různého stáří. Nejinak tomu je u rumů Havana Club, za jejichž vznikem stojí expertíza kubánských Maestros Roneros. Mistři jsou zodpovědní za každý krok v procesu výroby rumu, od výběru cukrové třtiny až po konečné stáčení. Jakožto nositelé tajemství největšího z kubánských pokladů dohlížejí na zrání a míchání rumů s vášní, trpělivostí a přesností, jakož i s oddaností kubánské tradici výroby rumu.

rumy-z-kolekce-havana-club-iconica

Leave a Reply