Ginfest se vrací

ginfest2

Blíží se druhý ročník festivalu plného jalovce, jalovec bude prostě všude, u každého stánku. Festival garantuje, že tolik pálenky s jalovcem pohromadě jste už dlouho neviděli! Ptáte se kdy a kde? Datum je 25. 2. 2017 a čas začátku akce 14:00 – 21:00, místo konání v prostoru DUP36, CHARVÁTOVA 10, PRAHA 1.

Ginfest nabídne návštěvníkům unikátní možnost na jednom místě ochutnat desítky zavedených, ale i méně známých značek ginů z různých koutů Evropy. Samozřejmostí je, že kteroukoli z vystavených značek je možné ochutnat za velmi příznivou cenu. Součástí festivalu budou také vzdělávací workshopy a semináře o historii a výrobě ginu. Dozvíte se například, jaké atypické botanicals lze do ginu použít či jak chutná gin, který se nechá zrát v sudu.

Představí se více než 35 značek ginů a toniků od osmi vystavovatelů. Ginfestu se mimo dalších zúčastní i český výrobce jalovcového destilátu Martin Žufánek. Jeho limitovanou edici OMFG pro rok 2017 budete mít možnost poprvé ochutnat právě na Ginfestu.

gin

Festival se uskuteční v samém centru Prahy – v prostorech DUP36 u Národní třídy. DUP36 je unikátním alternativním prostorem, který je přístupný téměř jakékoli aktivitě.

Ginfest organizuje BARLIFE, exkluzivní specializovaný dvouměsíčník zaměřený především na nápojovou gastronomii a mixologii. Tento respektovaný a nestranný titul je pro čtenáře zdrojem vzdělání, inspirace a zábavy již od roku 2004.

Více informací o Ginfestu, přehled všech ginů a program naleznete na webových stránkách nebo na Facebooku.

Leave a Reply