Barmanská soutěž BEEFEATER MIXLDN 7

Rok se s rokem sešel a je tu opět největší světová ginová soutěž! Dovolte nám, abychom Vás srdečně pozvali k účasti na jejím dalším ročníku. Již teď se můžete zaregistrovat do lokální kvalifikace prostřednictvím formuláře na stránkách www.beefeatermixldn.com.

Do letošní soutěže BEEFEATER MIXLDN 7 GLOBAL BARTENDER COMPETITION se mohou zaregistrovat barmani s českým občanstvím i barmani slovenské, popř. jiné národnosti žijící a pracující aktivně v baru na území ČR. Soutěžící musí mít dovršeno 21 let. Registrace musí být provedena prostřednictvím formuláře na stránkách www.beefeatermixldn.com, kde naleznete i podrobná pravidla soutěže platná pro lokální a globální finálová kola, včetně hodnoticích kritérií. Registrace do lokální kvalifikace je možná do 15. září 2017.

A jaké je téma pro letošní ročník?
Úspěch a celosvětový vliv Londýna pramení nejen z jeho vlastní historie, ale můžeme zde najít také vliv mnoha proslulých měst po celém světě. Beefeater Gin je a vždy byl doma v Londýně a je průběžně ovlivňován tímto kulturním duchem a jeho neuvěřitelnou rozmanitostí. Mísí se v něm ale také lidé, jídlo, umění i kultura z celého světa a tím přispívají k jeho dnešní podobě, která by se měla odrážet I v přemýšlení o Vašem soutěžním koktejlu. V rámci letošní soutěže MIXLDN bychom Vás chtěli vyzvat k vytvoření originálního koktejlu inspirovaného VAŠÍM městem. Svůj koktejl byste měli vytvořit tak, aby byl oslavou rozmanitosti města, ve kterém žijete a pracujete. Chceme, abyste se nechali inspirovat kterýmkoli aspektem kultury vašeho města; uměním, hudbou, jídlem nebo lidmi. Tuto inspiraci potom namíchejte s duchem Londýna, ginem značky Beefeater. Nechte se jím inspirovat při tvorbě vašeho jedinečného soutěžního koktejlu, zvolte město v ČR vám blízké a vzdejte mu hold tím, že jej zakomponujete do příběhu vašeho drinku a propojíte jej právě s Beefeater Ginem jako hlavní bází a srdcem Londýna.

Aby vše bylo podle pravidel, zde je zadání vašeho úkolu:
1/ zvolte české město, ve kterém žijete nebo
pracujete jako inspiraci
2/ navrhněte svůj koktejl na oslavu tohoto města
(zaměřte se na všechny aspekty vašeho města −
kulturu, umění, hudbu, jídlo a obyvatele).
3/ Váš drink musí obsahovat minimálně 30 ml
ginu Beefeater Dry nebo Beefeater 24 a musí
být ve formě long nebo short koktejlu. Při tvorbě
receptury myslete na to, že byste měli být schopní
připravit tři porce koktejlu v rámci 10 minut.
Začněte přemýšlet, které místo v Čechách ve vás
zanechalo tak silný dojem, že jej představíte světu
ve spojení s Londýnem!

Vítěz globálního finále Beefeater MIXLDN 7 bude pozván do Londýna a bude mít čest vytvořita destilovat limitovanou edici svého vlastního ginu pod dohledem Beefeater Master Distillera Desmonda Payna. Jméno vítěze a vítězná receptura pak ozdobí obal limitované edice! Finále České republiky se bude konat v Praze | 15. listopad u 2017.
Lokální kvalifikace trvá od 1. do 31. října a má svá specifická pravidla, která naleznete v sekci novinky na stránkách profi.pernod-ricard.cz Vaše další dotazy rádi zodpovíme na: ambassador@beefeater.cz.

Leave a Reply